Par mums

Riga Port City ir perspektīvākais lielpilsētu krastmalas attīstības projekts Baltijā. Šis ir unikāls projekts Rīgas centrā – ar 4,5 km garu upes krasta daļu, ar kopējo 47 ha platību un UNESCO Pasaules mantojuma vēsturiskā centra, jūgendstila rajona un vecpilsētas tiešo tuvumu. 

Riga Port City projekta mērķis ir revitalizēt Rīgas centra apkaimi un piepildīt tās potenciālu – radīt visiem pieejamu ūdensmalu, veidojot pilsētu pilsētā, kur ir visa nepieciešamā infrastruktūra – dzīvojamā ar darba vide, kā arī vēsturiskais ar mūsdienīgo, kultūra ar mākslu. 

Riga Port City ir tikai pāris minūšu gājienā no pilsētas vēsturiskā centra ir Riga Port City, kurā satiekas Andrejsalas, Jahtu ostas un Rīgas Pasažieru ostas teritorijas.

Teritorijas attīstības vīzija nākotnē papildinās Rīgas vēsturisko centru un arī transporta struktūru, kļūstot par nozīmīgu darījumu, dzīvojamo, tūrisma un atpūtas vietu. Riga Port City izbūve iecerēta pakāpeniski – vairākās kārtās aptuveni 20 gadu laikposmā. 

Lai uzzinātu vairāk par investīciju, publisku vai privātu pasākumu, korporatīvo pasākumu un projektu īstenošanas iespējām, sazinieties ar mums!