Par mums

Riga Port City ir unikāls ūdensmalas attīstības projekts Rīgas centrā – ar 4,5 km garu upes krasta daļu, ar 55 ha platību un UNESCO Pasaules mantojuma vēsturiskā centra, jūgendstila rajona un vecpilsētas tiešo tuvumu, kas sasniedzams vien pāris minūšu gājienā. Riga Port City teritorija, kas sākas Daugavas krastā pie Vanšu tilta, tālāk ietverot pašreizējā Rīgas pasažieru ostas teritoriju, Jahtu centru Andrejosta, Andrejsalu, un beidzas Eksporta ostas dienvidu daļā, ir gatava jaunam attīstības cēlienam.

Lasīt vairāk

Atklāt un piedzīvot

Jaunumi

14 Sep, 2022

Riga Port City uzsāk Andrejsalas un Andrejostas vienotās koncepcijas īstenošanu dzīvē

Pirmie darbi ir uzsākti. Šobrīd jau notiek aktīvs darbs pie ceļu un publiskās infrastruktūras tīkla 1. kārtas projektēšanas. Realizācijai tiek gatavoti pirmie individuālie projekti – augstsprieguma apakšstacijas pārcelšana un integrācija teritorijā pie Eksporta ielas, vairāk kā 300 īres dzīvokļu kompleksa izbūve Eksporta ielas malā.

Lasīt vairāk
13 Sep, 2022

Sāks apbūvēt Andrejsalu

Sliedes Andrejsalā paralēli Eksporta ielai jau noārdītas, uzbērti celiņi, kas iezīmē nākotnes ielas, graudu elevators darbu pārtraucis, un gatavs ir salas apbūves plāns.

Lasīt vairāk
8 Aug, 2022

REAL ESTATE’S CONTINUING RESILIENCE

Šī gada 15. septembrī notiks konference – REAL ESTATE’S CONTINUING RESILIENCE.

Lasīt vairāk