MIPIM 2023

Riga Port City ir inovatīvs pilsētas attīstības projekts, kas aptver 57 hektārus lielu platību bijušajā ostas teritorijā, pašā Rīgas sirdī.

Galvenie Riga Port City projekta dati 

Riga Port City apkaimes

Šī vērienīgā projekta pamatā ir vienota vīzija, ko radījuši pasaulslaveni arhitekti un ainavu dizaineri no Cīrihes un Kopenhāgenas, kuri apvienojuši savas zināšanas, lai radītu nepārspējamu māsterplānu, kas pārveidos pilsētas centrālo krastmalu par ilgtspējīgu, modernu un dinamisku pilsētvidi.

Riga Port City veidojam savstarpēji saistītu, uz gājējiem orientētu apkaimi, kas veidota, domājot par šodienas un nākotnes cilvēkiem. Attīstībā būs dzīvojamo projektu, biroju telpu, viesnīcu, restorānu, kultūras objektu un 5 km garā publiskā krastmala - viss veidots tā, lai apmierinātu gan iedzīvotāju, gan apmeklētāju vajadzības un vēlmes.

Mūsu ekspertu komanda ir iedvesmojusies no Rīgas ostas bagātā industriālā mantojuma un labākajiem Skandināvijas un Eiropas prakses piemēriem, lai radītu unikālu apkaimi pilsētas sirdī. Riga Port City nav tikai kārtējais nekustamā īpašuma projekts - tas ir orientieris, kas uzrunās ikvienu un iezīmēs Rīgu pasaules kartē.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt ilgtspējīgu attīstību, izmantojot apzinātu zaļo un videi draudzīgas telpas. Mūsu misija ir padarīt Riga Port City par dinamisku un pievilcīgu galamērķi, kas piedāvā unikālu vēstures, mūsdienīguma un inovāciju apvienojumu. Investīcijas Rīgas ostas pilsētā ir iespēja, ko nedrīkst palaist garām.

Investīciju iespējas Riga Port City