Par mums

Riga Port City ir unikāls ūdensmalas attīstības projekts Rīgas centrā – ar 4,5 km garu upes krasta daļu, ar 55 ha platību un UNESCO Pasaules mantojuma vēsturiskā centra, jūgendstila rajona un vecpilsētas tiešo tuvumu, kas sasniedzams vien pāris minūšu gājienā. Riga Port City teritorija, kas sākas Daugavas krastā pie Vanšu tilta, tālāk ietverot pašreizējo Rīgas pasažieru ostas teritoriju, Jahtu centru Andrejosta, Andrejsalu, un beidzas Eksporta ostas dienvidu daļā, ir gatava jaunam attīstības cēlienam.

Riga Port City projekta mērķis ir revitalizēt Pētersalas-Andrejsalas apkaimes daļu Rīgas centrā un realizēt tās potenciālu – radīt visiem pieejamu ūdensmalu, veidojot pilsētas mēroga apbūvi galvaspilsētas centra ūdensmalā, kur ir visa nepieciešamā infrastruktūra – dzīvojamā, darba un pakalpojumu vide, papildinājumā ar vēsturisko un mūsdienīgo. 

Teritorijas attīstības vīzija paredz nākotnē papildināt Rīgas vēsturisko centru un uzlabot transporta infrastruktūru, kļūstot par nozīmīgu darījumu, dzīvojamo, tūrisma un atpūtas vietu. Riga Port City izbūve iecerēta pakāpeniski – vairākās kārtās aptuveni 20 gadu laikposmā.

Lai uzzinātu vairāk par investīciju, publisku vai privātu pasākumu, korporatīvo pasākumu un projektu īstenošanas iespējām, sazinieties ar mums!