Riga Port City teritorija kļūs par izaugsmes vietu studentiem!

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāles (RIBOCA) galvenā norises vieta būs Riga Port City teritorija. Aptverot gan Andrejsalas teritoriju, gan iekštelpas, izstāde veidos dialogu ar apkārtējo industriālo vidi, par galveno mītni izvēloties 18 000 m2 plašu trīsstāvu namu.

RIBOCA sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju un arhitektūras biroju “Mailitis Arhitects” piedāvā arhitektūras, scenogrāfijas un dizaina programmu studentiem piedalīties izglītojošā praksē. Prakses ietvaros studenti veidos dizaina projektus RIBOCA3 izstādes publiskajām telpā un piedalīsies projektu realizēšanas procesā.

Vienā no prakses posmiem studentiem tiks nodrošināta iesaiste dizaina projektu realizēšanā klātienē RIBOCA3 galvenajā ēkā Andrejostā. Darba uzdevumi iekļaus prototipēšanu, materiālu izpēti, sadarbību ar producentu komandu un norises vietas sagatavošanu biennāles atvēršanai.

Pieteikšanās: Portfolio, motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz anna@rigabiennial.com līdz 17.01.2022. Pieteikumu izskatīs komisija (RIBOCA, Mailitis Architects un LMA) un rezultāti tiks paziņoti 31.01.2022. Vairāk informācija šeit.

Foto: Didzis Grodzs